Immortals are between us...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Készen állsz, hogy belépj közénk?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Welcome
Club 21 Nfrwk7 Kérlek lépj beljebb, és mindenképp nézd meg a világleírást. Az oldalt a Halhatatlanok c. film ihlette, de a történet koránt sem ugyanaz! Ha a világleírással megvagy, vess egy pillantást a fajismertetőre, hogy tisztában légy az oldalon található lényekkel. A szabályzat hasonló, mint amit már más oldalakon olvashattál, de nem árt ezt sem átolvasni, mielőtt bármit is tennél, végül, ha sikerült kiválasztanod, melyik faj a legszimpatikusabb, készítsd el a karaktered előtörténetét az előtörténeti minta alapján. Ne felejtsd el megnézni a canon karaktereket és a felhasználók által keresett karakterek listáját sem!
Staff
Héra

Club 21 Charlize-theron-04-v

Aphrodité

Club 21 Th_04421_56_123_192lo
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (7 fő) Csüt. Feb. 09, 2012 10:00 am-kor volt itt.
Chatbox
Legutóbbi témák
» Prison - éld az életed.
Club 21 Icon_minitimeHétf. Okt. 08, 2012 11:44 am by Vendég

» Ripper time
Club 21 Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 9:42 am by Vendég

» Diary of Darkness
Club 21 Icon_minitimeKedd Jún. 12, 2012 7:19 am by Vendég

» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Club 21 Icon_minitimePént. Május 11, 2012 10:40 am by Vendég

» Twilight after dark
Club 21 Icon_minitimeVas. Ápr. 29, 2012 9:27 pm by Vendég

» A Galaxis Hódítói
Club 21 Icon_minitimeSzer. Ápr. 18, 2012 11:31 pm by Vendég

» Star Trek
Club 21 Icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 7:39 am by Aphrodité

» Step Up!
Club 21 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2012 9:26 pm by Vendég

» Hádész temetkezési vállalata
Club 21 Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 1:05 am by Aphrodité

Top posting users this month
No user

 

 Club 21

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Dionüszosz
Isten
Isten
Dionüszosz


Titulus : A bor és a mámor istene
Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Feb. 16.
Age : 36
Tartózkodási hely : Olimpüsz

Club 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club 21   Club 21 Icon_minitimeSzomb. Feb. 18, 2012 5:48 am

*Ahogy belépek és megállok a klubhelyiség ajtajában, Hermész egyből felpillant és széles vigyorral áll fel és sétál oda hozzám. A poharára siklik a tekintetem, ami már félig szinte üres, így biztos vagyok benne, hogy meg kell hívnom egy újabb pohárkára, habár jobb szeretem, hogyha azt iszik, amit én szeretek, így egy szemvillanással újra töltöm Hermész poharát a legédesebb, legmámorítóbb borral, amit valaha ivott a férfi. Biztos vagyok benne, hogy a legjobb borok, amiket ajkai kóstoltak kutya-füle ahhoz a borhoz képest, ami most ott vöröslik üres poharában. Merthogy mit számít az a fél pohár valami, amit ivott, hogyha helyette ilyen bort ihat, mint amilyet én varázsolok neki?*
- Bizony,így hívnak még *kacsintok pajkosan barátomra, majd én is kinyújtom a kezemet és lazán megpaskolgatom a hátát, majd el is engedem. Ennyire azért nem vagyok érzelmes, elég néhány másodpercig a karjaimban tartani barátomat. Lassan a poharamra nézek, majd az övére.*
- Hát igen, nem valami finom, de ittam már rosszabbat is. De kóstold meg azt! *bökök a fejemmel a saját pohara felé.* - Nem rég találtam fel. Igazi zamatos szőlőből terem, édes, mint a méz és mámorító, mind megannyi gyönyörű hölgy látványa *szállnak a számból a szavak. Furcsa, hogy mennyire megváltoztat egy isten jelenléte, még ha csak Hermészről is van szó. Leülök a férfi mellé, majd a szivar után nyúlok.*
- Nocsak, tudsz élni az biztos. Már csak néhány csinos földi nőcske kellene, hogy táncoljanak az ölünkbe és eléldegélnék még pár száz évig *húzódik gonoszkás vigyorra a szám, végül kipillantok a tánctérre, majd ismét Hermészre.*
- Azt mondtad, fel akarod dobni ezt a klubbot. Miért? Mi hasznod van belőle? *kérdezek rá a dologra, majd koccintásra emelem a poharamat és bele is kortyolok.*
Vissza az elejére Go down
Hermész
Isten
Isten
Hermész


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Feb. 12.

Club 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club 21   Club 21 Icon_minitimeSzomb. Feb. 18, 2012 4:01 am

Épp elfogyott már a poharam tartalmának a fele, amikor végre megláttam kedves barátomat. Nem gondoltam, hogy pont ma lesz az a nap, amikor meglátogat, bár nem véletlen jöttem el mostanában minden este. Szélesen elvigyorodok, és felkelek, hogy köszönthessem az ajtóban álló Dionüszoszt. A hírnökbotból sétapálcává alakított ereklyémet nem tartottam a kezemben, még mindig ott pihent a fotelnek támasztva.
- Rég találkoztunk, kedves... Caleb?
Nyitottam baráti ölelésre a karjaimat, hogy esetlegesen meglapogassam a cimbora hátát. Csak úgy férfiasan. Nem voltam biztos, hogy most éppen milyen nevet használ, megtartotta-e a régit, vagy lecserélte egy újabbra. Végig néztem rajta, és rájöttem, mennyire különbözünk. Amíg ő a laza, divatos minden nő kedvence, addig én már megint öltönyben feszítettem. Szeretem az eleganciát, de nem vetem meg azt, ha mások mást választanak. Régen könnyebb volt, amikor szinte mind ugyan azt hordtuk, mert nem volt más, vagy mert a társadalmi normák komoly szabályok közé szorították viseletünket.
- Ilyen helyeken pénzkidobás bort inni. Palackba zárt ízesített víz. Gyere, foglalj helyet!
Piszkálódtam vele kissé, de a csintalan és sokatmondó mosolyomból rájöhetett, hogy csak szívom a vérét. Ha leülne, hát megyek vele én is, pedig azt hiszem, hogy lassan én is elfogyasztanék még egy italt.
- Tartod a formád. Épp. hogy megérkeztél, már egy újabb pohárra vágyom...
Nevettem fel kissé, majd az öltönyöm belső zsebéből kivettem két szivart, és Dionüszosz felé nyújtottam az egyiket. Ha elfogadja, akkor átadom neki, ha nem, akkor az asztalra teszem.

Vissza az elejére Go down
Dionüszosz
Isten
Isten
Dionüszosz


Titulus : A bor és a mámor istene
Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Feb. 16.
Age : 36
Tartózkodási hely : Olimpüsz

Club 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club 21   Club 21 Icon_minitimeSzomb. Feb. 18, 2012 1:40 am

*New York, New York! Talán a kedvenc városom az egész Földön. A maga nyüzsgő kavalkádjával, az életteli utcáival. Egyszerűen imádom. De hát van, aki nem szereti New Yorkot? Mutass egy embert és megütöm! Na jó, persze nem fajulna idáig a dolog, de biztosan elbeszélgetnék vele, hogy mi baja is van ezzel a nagyszerű várossal. A minap kaptam egy üzenetet Hermész barátomtól - vagy fivéremtől? Végül is ki tarja már számon, hogy ki kinek a kicsodája? Odafent minden egyes isten rokon és persze egyben barát is. Vannak ugyan ármánykodások, sz*rkeverés és persze bosszúhadjáratok,de végül is ez a pár ezer év alatt nem volt olyan, hogy valaki ne kavarodott volna össze a másikkal, vagy ne lett volna jó barátságba a másikkal. Mostanában Hermész az, akivel igen jól összehaverkodtam az elmúlt néhány évben, így örömmel olvasom a levelét és kihívásnak tekintem a kérését: miszerint virágoztassak fel egy csinos kis clubot.No nem lesz ez olyan könnyű, de isteni bájaimmal és furfangommal - na meg persze Hermészével sikerülni fog a dolog. Egy egyszerű kis közönségtalálkozót szerveztem a clubba a zenekarommal.Most is a tagokkal sétálok be az ajtón egyszerű fekete farmerban, sportcipőben, fehér pólóval és rajta egy fekete-piros kockás inggel. Jobb kezemen egy bőrkarkötő díszeleg, a nyakamban pedig egy nyaklánc. Mindig is szerettem az ékszereket, így minden évszázadban kitalálok valami kellemes kis divatot. Piercingem egyelőre még nincs. Azt hiszem, az nem is lesz...*
- Nos, Srácok *fordulok a zenekar többi tagja felé* -Menjünk bulizni és döntsük meg a legszebb nőket *vigyorodom el és mérem fel a terepet, majd belevetem magam a táncolók tömegébe, hogy aztán a pulthoz furakodjak.*
- A legjobb borából kérek egy üveggel *jelentem ki határozottan és kíváncsian várom, hogy mi is itt a legjobb bor. Naná, hiszen ki tudná, ha nem én, hogy melyik a legjobb bor? Elkapom az egyik üveget, beleszagolok majd hümmögök egyet. Nem rossz, nem rossz,de persze... Hehe. Ittam már jobbat is. Hamarosan meglátom Hermészt is, aki a klubszobában vár rám. Intek a többieknek, hogy bulizzanak és maradjanak, majd a szoba felé veszem az irányt és megállok az ajtóban:*
- Üdv Damien!
Vissza az elejére Go down
Hermész
Isten
Isten
Hermész


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Feb. 12.

Club 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club 21   Club 21 Icon_minitimeSzomb. Feb. 18, 2012 12:45 am

.::Dionüszosz::.

Amikor az üzlet kissé megfeneklik, mindig mindenkinek van egy jó ismerőse, aki talán kissé helyre tudja billenteni a dolgokat. És egy Isten ki máshoz fordulna, mint egy másik Istenhez?
A napokban üzentem Dionüszosznak, hogyha kedve tartja, akkor ugorjon be egy (kettő, három, négy....) italra és egy kis mókázásra New Yorkba, a Club 21-be. Mostanság itt próbálom valahogy megvetni a lábamat, de nem olyan egyszerű. Eléggé zárt társaság az, amelyik a kezében tartja a szórakozóhelyet, nehéz a közelükbe férkőzni. De egy Isteni party mindenki figyelmét felkeltheti.
A zene dübörgött, ahogy kikértem az italt, szinte kézzel-lábbal kellett magyaráznom a pultosnak. De ahogy megkaptam a Martinimet, amint tehettem, átvonultam a club-szobába, hogy békében és nyugalomban várakozhassak tovább. Olykor meglötyköltem az italt, de nem ittam bele. Hátradőlve, kényelmesen néztem a részeg nőket és férfiakat. Igen, a zene jó volt, alkoholból is volt elég, de a buli magja hiányzott.
Minden este itt ültem, és vártam, hátha megérkezik Dionüszosz, hogy életet leheljen ebbe a kócerájba.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2012. Feb. 07.

Club 21 Empty
TémanyitásTárgy: Club 21   Club 21 Icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2012 4:14 am

...
Vissza az elejére Go down
https://immortals.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Club 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club 21   Club 21 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Club 21
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Night Club

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Immortals are between us... :: Belváros-
Ugrás: